Aktīvā atpūta

 

Ja vēlaties aktīvi atpūsties tīrā vidē ar draugu kompāniju vai darba kolēģiem – pie mums ir volejbola, basketbola, futbola laukumi, kā arī inventārs. Uzņēmumiem piedāvājam iespējas sporta sacensību organizēšanai.

Velomaršruti

Tiem, kam patīk pārvietoties ar velosipēdu, piedāvājam 2 velomaršrutus pa Lubāna mitrāju – kas ir 813km2 liela teritorija, kas plešas ap Latvijas lielāko ezeru – Lubānu (82 km2).

Velomaršruts Nr.1.1 „Lielais Lubāns” – apkārt Lubāna ezeram – 50 km.

Piemērots pieredzējušiem velobraucējiem. Daudzkrāsains dabas baudījums pārbraucienā gar ūdeņiem, pļavām, mežiem. Līdzi ņemiet tālskati putnu un dzīvnieku vērošanai.

Velomaršruts Nr.1.2 „Tīrumnieku ezeriņa aplis”.

Maršruta garums – 4 km.

Piemērots visiem dabas draugiem, arī iesācējiem velosportā.

800 m garas laipas ved pa purvu, gar gleznaino Tīrumnieku ezeriņu, iepazīstot augstā purva veģetāciju. Pa laipām var izstumties ar velosipēdu pie rokas un tālāk doties pa meža celiņiem ap ezeriņu, izbaudot priežu meža veselīgo gaisu.

Nūjošana

 Gar Lubāna malu un pa celiņiem starp Īdeņas zivju dīķiem, nūjošanai ir ideāli piemērota vieta, reizē baudot skaisto ezera ainavu, vērojot putnus un ieelpojot tīro gaisu.

Piedāvājam nūju nomu.

 

Makšķerēšana

Makšķerēt iespējams Lubānas ezerā, Rēzeknes upē, Īdeņas un Kvāpānu dīķos, Nagļu zivsaimniecības maksas dīķos, Pērtnieku foreļu dīķos, mūsu dīķī.

Ezerā un upē – ar makšķernieka karti.

Dīķos – pēc vienošanās.

Laivas noma – 5Ls/ dienā.